ANASAYFA

HAKKIMIZDA

REFERANSLAR

İLETİŞİM

 


İnşaat Sektörüne
yeni bir ışık:
Işıkbey İnşaat

Günümüz inşaat anlayışında yaşanan değişimler sonucu insanlara daha çağdaş yaşam alanları sunmak amacıyla 1998 yılında kurulan AKMERT İNŞAAT, bugüne kadar ağırlıklı Gaziantep İbrahimli Bölgesi başta olmak üzere 34 bina ile toplamda 120.000 m2 inşaat projesini başarıyla tamamlamıştır.

Devam eden projeler olarak Malatya'da 32.000 m2 alanda 192 daire, Adana’da 30.000 m2 alanda 330 stüdyo daire, Gaziantep’te 35.000 m2 alanda Karataş Akkent bölgesinde bulunan Işıkkent Projesi ile 202 daire 30 dükkan ve yine Gaziantep’te 23.000 m2’lik alanda Bey Konakları-2 projeleri devam etmektedir.

AKMERT İNŞAAT güvencesiyle kurulmuş olan IŞIKBEY İNŞAAT, AKMERT “tecrübe ve güvencesi”ni genç, yenilikçi ve dinamik hizmet anlayışıyla birleştirerek insanlara toplu yaşam alanları sunmak için faaliyetlerine başlamıştır.

IŞIKBEY İNŞAAT, BEY KONAKLARI-2 BEYLERBEYİ pojesi ile Gaziantep’in en gözde bölgelerinden birisi olan Beylerbeyi mevkiinde doğa ile içiçe sağlıklı atmosferi, şehir merkezine yakınlığı, şık ve konforlu tasarımıyla, daire sahiplerine ayrıcalıklı bir hayat vaat ediyor.

En kaliteli yapı ve dekorasyon malzemeleri ile inşa edilen, inşasında yüksek deprem teknolojisi kullanılan BEY KONAKLARI-2, 12’şer katlı 3 bloktan oluşuyor. 3+1 ve 2+1 daire seçenekleri, sosyal yaşam alanları, otopark, peyzaj ve çevre düzenlemeleri ile farklı beklentilere yönelik alternatifler sunuyor.

Özlenen komşuluk ilişkilerini yaşamak, konforlu, huzurlu ve güvenli bir yuva özlemini gidermek, hayal ettiğiniz hayatı yaşamak için, BEY KONAKLARI-2 en doğru adres...